Appartamento Genova Centro

  • 90 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Appartamento Genova Centro oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Via XX Settembre, położonych w odległości 6-minutowego spaceru. Apartament o powierzchni 90 m² może pomieścić łącznie 3 osób w 2 sypialniach.

Obiekt oferuje garderobę, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Appartamento Genova Centro jest wyposażony w aneks kuchenny dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Latarnia morska w Genui znajduje się 2 km od tego apartamentu. Bazylika Santissima Annunziata del Vastato też jest blisko, 1 km stąd. Appartamento Genova Centro ma dogodną lokalizację w pobliżu od stacji metra De Ferrari. Genueńskie Akwarium leży w odległości 18-minutowego spaceru. Do przystanku autobusowego Roma / Corvetto idzie się 450 m.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Appartamento Genova Centro
Vincenzo House Free Wi-Fi Centro Citta
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vincenzo House Free Wi-Fi Centro Citta

8.5
Świetny 37 opinii
111 m od nieruchomości
USD 113 USD 102
za noc
Rosa House Free Wifi, Ac
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Rosa House Free Wifi, Ac

8.6
Świetny 16 opinii
165 m od nieruchomości
USD 165 USD 149
za noc
Popi Home Genova City Centre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Popi Home Genova City Centre

8.8
Świetny 4 opinie
166 m od nieruchomości
USD 227 USD 204
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Genua
    9 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Genova Brignole
    500 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Przechowalnia bagażu

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Opieka i usługi dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:30
    Wyjazd: od 05:00 do 10:00
    Numer licencji010025-LT-4658,IT010025C2MFJEI3DO
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Appartamento Genova Centro akceptuje zwierzęta?
      Niestety Appartamento Genova Centro nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Appartamento Genova Centro posiada kuchnię?
      W Appartamento Genova Centro goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Genua
    9 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Genova Brignole
    500 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Appartamento Genova Centro

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij